Darmowa dostawa od 70,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Współpracujemy z placówkami publicznymi!

2024-02-22

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Chcemy Was poinformować, że w Kindersafe.pl dbamy o to, aby nasza oferta była dostępna dla wszystkich placówek oświatowych i publicznych, które codziennie troszczą się o nasze dzieci. Dlatego też, chcemy podkreślić naszą gotowość do współpracy i elastyczne podejście do potrzeb naszych klientów.

W ramach naszej współpracy z placówkami publicznymi, takimi jak szkoły, przedszkola, żłobki, domy kultury, obiekty sportowe OSiR, baseny, domy opieki, sale zabaw, gabinety rehabilitacji, muzea czy przychodnie lekarskie, oferujemy możliwość zakupu naszych produktów na preferencyjnych warunkach.

Naszym celem jest ułatwienie procesu zakupowego oraz dostarczenie najwyższej jakości artykułów dla Waszych podopiecznych. Dlatego też, wystawiamy faktury VAT z odroczonym terminem płatności, zgodnie z potrzebami placówek publicznych. Niezależnie od tego, czy nabywcą jest przedszkole publiczne, czy też instytucja kulturalna wspierana przez gminę, możecie być pewni, że obsługujemy Wasze zamówienia profesjonalnie i z pełnym zrozumieniem dla Waszych potrzeb.

Spotykamy się często z pytaniami naszych klientów, czy nasza firma ma możliwość wystawiania faktur VAT w sytuacjach, gdy płatnikiem jest gmina, a nabywcą placówka oświatowa czy publiczna. Chcielibyśmy zapewnić, że w Kindersafe.pl nie ma takich problemów. Nasze podejście opiera się na elastyczności i dostosowaniu do Waszych potrzeb.

Nasze faktury VAT zawierają wszystkie niezbędne dane, takie jak Nabywca i Odbiorca, abyście mogli bezproblemowo rozliczyć swoje zamówienia. Ponadto, oferujemy odroczony termin płatności, aby ułatwić Wam proces budżetowania i zarządzania finansami placówki.

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyliście naszą firmę, i zapewniamy, że dalsza współpraca będzie dla nas priorytetem. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie dodatkowych informacji na temat naszych usług dla placówek oświatowych i publicznych, zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Zamówienia przyjmujemy drogą mailową, prosimy o wiadomość na adres kontakt@kindersafe.pl.

Razem tworzymy bezpieczne i inspirujące środowisko dla naszych dzieci!

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 283 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-09
Wszystko ok tylko szkoda, że nie korzystacie z usług InPost, który jest bardzo popularny. Aby odebrać przesyłkę musiałam ściągnąć kolejną aplikację i nie mam pewności, czy jeszcze będę z niej korzystać.
2024-03-04
Szybka obsluga
pixel